Головна Життя Благодійний фонд з Жовківщини “За посмішку дитини” отримав допомогу для дітей

Благодійний фонд з Жовківщини “За посмішку дитини” отримав допомогу для дітей

359
0

СЕРЦЕ, ВІДКРИТЕ ДЛЯ ІНШИХ

Для того, щоб творити добро, зовсім не обов’язково мати великі статки, займати високі посади чи бути суперзіркою. Головне – мати серце та бажання відкрити його для інших.

Я, напевно, не помилюся, коли скажу, що кожна людина хоч раз у житті займалася благодійністю. Адже благодійність  — це особливий стан душі, це внутрішня потреба людини допомагати ближньому, і при цьому отримувати від цього задоволення.

З такими людьми ми познайомилися навесні цього року.

У квітні за сприяння служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації (нач. Володимир Лис), Благодійний Фонд для дітей Жовківщини “За посмішку дитини” (дир. Ірина Чурій) отримав від Львівського центру обслуговування абонентів ПрАт “ВФ Україна” (кер. Олена Чурсіна) та Христини Посполітак близько 200 пар весняно-літнього взуття для дітей незахищених верств населення. На сьогоднішній день взуття отримали 18 дітей з малозабезпечених сімей, 4 дітей з інвалідністю, 8 дітей, які перебувають під опікою, 2 дітей з прийомних сімей та 96 дітей з багатодітних сімей; маленькі розміри, які залишилися, будуть отримувати молоді мами просто в пологовому відділені (за домовленістю).

Сьогодні нас знову запросили вже знайомі благодійники з Львівського центру обслуговування абонентів ПРАТ “ВФ Україна” (кер. Олена Чурсіна) та Христина Посполітак. Для дітей різних категорій з Жовківщини Благодійний Фонд “За посмішку дитини” отримав 65 пар зимового взуття, 6 пар осіннього та близько 30 пар дитячих тапочок. При передачі були присутні начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, керівник Львівського ЦОА ПРАТ “Водафон Україна” Олена Чурсіна, представник ЦОА Христина Посполітак, від Благодійного Фонду “За посмішку дитини” — Ірина Чурій  та Олександр Вербило.          

Благодійність — це найбільший прояв гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності — безкорисливо прийти на допомогу іншим — у цьому світі не зникає добро. Дякуємо нашим благодійникам!

Наш кореспондент