Головна Економіка Жителі Лавриківської сільради святкували урочисте запалення підвідного газопроводу

Жителі Лавриківської сільради святкували урочисте запалення підвідного газопроводу

272
0
в Лаврикові провели газ

Довгоочікувана мрія стала реальністю

Учора жителі Лавриківської сільради святкували не тільки улюблене свято дітвори — день св. Миколая, а разом з тим ще одну важливу подію — урочисте запалення підвідного газопроводу.

Гостинно зустрічали із запашними короваями на вишитих рушниках мешканці населеного пункту почесних гостей з області та району. Велику кількість людей зібрало свято — керівників підприємств, дотичних до знакової події, представників органів місцевого самоврядування, депутатів, журналістів…

Щиро раділи сільські жителі, що розділити разом з ними радість небуденної події прибули депутат Львівської обласної ради Роман Демчина, заступник голови ЛОР, директор департаменту економічної політики Роман Филипів, голова Жовківської РДА Надія Щур, голова правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович, Лавриківський сільський голова Михайло Жук та інші.

Почесні гості привітали всіх із подвійним святом, водночас підкресливши значимість газифікації, адже це комфорт і затишок в оселях. Проте не слід забувати про його раціональне використання, враховуючи високу ціну на «голубе паливо».

Велика заслуга у тому, що сільська громада матиме затишок і комфорт у власних домівках, обласного керівництва, районного, самих жителів на чолі з головою. Поблагословив та освятив газопровід священнослужитель Іван Збишко. І ось «голубий вогник» — запалено. Віриться, що наступне таке свято прийде і до мешканців м. Рави-Руської. Депутат Львівської обласної ради, водночас мешканець цього населеного пункту Роман Демчина всіляко намагається сприяти цьому.

Довідково. У 2008 році було розпочато виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва підвідних  газопроводів до сіл Бабії та Лавриків. Цьогоріч за кошти обласних програм у частині використання субвенції на території Лав-риківської сільради було здійснено будівництво підвідного газопроводу середнього тиску до даних сіл загальною вартістю 2251,101 тис. гривень.

Зоряна ГУМНИЦЬКА

Р.S. Усе виглядало врочисто і радісно, але чомусь в мене виникло відчуття якоїсь гіркоти. Спитаєте: чому? А тому, що влада забула, що вона керує народом тільки певний час. Той, на який її обрано. На цьому наголошував і священнослужитель Лаврикова. А далі представники влади стануть звичайними людьми, якими були  і до того. А сьогодні дійсно тих, кому треба було щиро подякувати, навіть словом не згадано. І до перерізання стрічки не запросили тих, хто на це заслуговував…