Головна АТО Меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Василю Богушу відкрили на будівлі Рава-Руської школи-інтернату

Меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Василю Богушу відкрили на будівлі Рава-Руської школи-інтернату

255
0

Про Героя АТО нагадуватиме меморіальна дошка

Нещодавно меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Василю Богушу, який загинув у Донецькій області, відкрили на будівлі Рава-Руської школи-інтернату. Таким чином жителі Равщини увіковічнили пам’ять свого земляка.

Настоятель місцевої церкви в присутності рідних загиблого Героя, представників місцевої та районної влади, учнів, вчителів та громади освятив пам’ятну дошку.

«Жовківщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав життя, захищаючи незалежність і цілісність України. Сьогодні багато земляків бере участь у неоголошеній війні на Сході нашої держави, яка забрала не одного воїна, що, не вагаючись, стали на захист рідної Батьківщини», —
зазначив під час урочистої церемонії заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич.

Пам’ять про Героя вшанували хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Після завершення заходу серед учнів школи провели конкурс стройової пісні в пам’ять про загиблого випускника-героя. Команди-учасниці пройшли стройовим кроком і співали повстанські та козацькі пісні.

Василь Богуш народився 9 лютого 1992 року у с. Потеличу. Навчався у Рава-Руській школі-інтернаті. У зоні АТО воював у складі 56 окремої мото-піхотної бригади. Загинув у Донецькій області 22 листопада 2015 року.

Зоряна Лихолат