Головна АТО Обережно, шахраї!

Обережно, шахраї!

646
0

У Шевченківський відділ поліції за допомогою звернувся 31-річний мешканець Жовківського району. Чоловік повідомив, що  йому надійшло повідомлення, у якому було зазначено, що номер його мобільного брав участь у конкурсі і переміг, а він, як власник цього номера,  виграв автомобіль «Опель Астра». У випадку, якщо переможець хоче отримати приз, він повинен звернутись за вказаним у повідомленні мобільним номером.

Як пояснив заявник, коли він зателефонував на цей номер, невідомий чоловік привітав його з перемогою та повідомив, що забрати «Опель» він може, лише сплативши певні кошти як податок, страхівку і таке інше. Кошти може перерахувати на розрахунковий рахунок. Після того, як «переможець» перерахував на вказаний шахраєм рахунок більше дванадцяти тисяч гривень, а автомобіль так і не отримав, він звернувся у поліцію. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.

Правоохоронці вкотре застерігають мешканців: не беріть участь у сумнівних «розіграшах» та ні в якому разі не перераховуйте кошти на рахунки, вказані невідомими людьми. Завжди ретельно перевіряйте інформацію, яку отримуєте від незнайомців, а у випадку, якщо відчуваєте підозру, що Вас намагаються обдурити шахраї, звертайтесь за допомогою до поліції.
Відділ комунікації поліції Львівської області.