Головна АТО З концертною програмою побували у с. Старичах Яворівського району

З концертною програмою побували у с. Старичах Яворівського району

280
0

Нещодавно творчі колективи Рава-Руського міського будинку дитячої та юнацької творчості із концертною програмою побували у с. Старичах Яворівського району. Юні артисти виступили перед контрактниками 72-механізованої бригади, котрі були в зоні АТО на Донецькому напрямку.

"Практично кожен номер концертної програми військові сприймали якось по-особливому і з надзвичайно теплими емоціями, — зазначила волонтер громадської організації «Допомога Армії України» Раїса Тітова.  —  Свої танцювальні композиції презентували хореографічний колектив «Цвіт Розточчя» та «Веселі тупотушки» (керівник Ольга Гнідець), а надзвичайні пісні – вокально-ансамблевий спів (керівник Галина Мороз). Звучали популярні композиції, які влучно перепліталися з патріотичними піснями".

Приємно, що під час виступів військові постійно підспівували, а на завершення концерту довго аплодували стоячи. Діти підіймають бойовий дух солдатів, щоби передати їм частину добра та веселості, розбавити у військових частинах радістю їхні будні. Приємною згадкою про свято залишаться два українські прапори, які діточки подарували захисникам нашої Вітчизни.

Варто додати, що до організації теплого концерту долучився депутат районної ради Юрій  Семочко, котрий надав транспорт для поїздки у с. Старичі.  До слова, це не перша допомога бійцям. Як розповіла пані Раїса, у січні була організована поїздка у військовий госпіталь, й тут Юрій Романович допоміг із доїздом, минулоріч за сприяння цього пана діти виступили перед військовими у с. Верблянах. Неодноразово Юрій Семочко надавав фінансову допомогу.

Слід сказати велике дякую й волонтеру Раїсі Тітовій, яка надзвичайно старається, аби постійно допомагати військовим, займається збором продуктів харчування, необхідних речей та обладнання й надсилає хлопцям на Схід, організовує концерти. Звичайно, й підтримують такі ініціативи вихованці шкіл, зокрема, Рава-
Руського міського будинку дитячої та юнацької творчості на чолі з директором Л. Товарянською та методистом С. Новоселовою.

Сьогодні надзвичайно важливо як підтримувати військових, так і показувати дітям, хто стоїть на передовій, і завдяки кому вони можуть жити спокійно на цій землі.

Яніна ТАРАСІВ.