Головна АТО Сьогодні Рава-Руська громада прощалася з захисником Кожушком Олександром

Сьогодні Рава-Руська громада прощалася з захисником Кожушком Олександром

802
0
Кожушко Олександр
Кожушко Олександр

Кривава війна забрала життя у молодого Захисника з Рава-Руської…

Востаннє до свого рідного дому сьогодні повернувся наш Захисник Кожушко Олександр Сергійович. Його життя обірвалося в районі м. Попасна Сєвєродонецького району, Луганської області.

Сумну звістку повідомили у Рава-Руській міській раді.

Будучи відданим військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, військовослужбовець Олександр Сергійович, 09 лютого 1996 року народження, загинув 01 квітня 2022 року.

Висловлюємо щирі співчуття батькові та матері, а також братові Героя. Поділяємо біль великої втрати з рідними та близькими. Ми завжди будемо вдячні за невимовний внесок у захист нашої країни!

Поховали Воїна на міському кладовищі Рава-Руської.

З метою вшанування пам’яті загиблого та відповідно до розпорядження міського голови Рава-Руської міської ради, 18 березня 2024 року оголошено Днем жалоби у Рава-Руській міській територіальній громаді.

Всім підприємствам, установам та організаціям на знак жалоби необхідно приспустити Державні прапори України з траурною стрічкою на адміністративних будівлях.

Розважальним закладам та закладам культури Рава-Руської міської територіальної громади відмінити проведення розважально-концертних заходів.

Вічна пам’ять і низький уклін Захиснику! 🇺🇦🕯️