Головна Культура На Самбірщині відбувся ІІІ відкритий регіональний конкурс-фестиваль «Карпатські візерунки»

На Самбірщині відбувся ІІІ відкритий регіональний конкурс-фестиваль «Карпатські візерунки»

25
0

Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 100 учасників.

Днями, у Самбірському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся ІІІ відкритий регіональний конкурс-фестиваль «Карпатські візерунки».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь більше 100 учасників.

Мета фестивалю – виявлення талановитої, обдарованої молоді, підвищення естетичної культури, розвитку творчого потенціалу та виконавської майстерності учасників, стимулювання їх до активної участі у культурному житті регіону, виховання національно-патріотичних почуттів.

Учні музичних і мистецьких навчальних закладів регіону продемонстрували гарні, музичні навики. Зокрема, взяли участь учні: Самбірської, Старосамбірської, Хирівської, Турківської,  Славської, Дрогобицької, Дашавської, Трускавецької, Новокалинівської, Доброгостівської та ін.музичних шкіл. Кращих виконавців нагородили дипломами, медалями, солодощами та спеціальними подарунками.

Гран-прі конкурсу отримав інструментальний дует «Ако Лад» (кер.Куртий І., Дашавська ДМШ ім.Ф.Колесси).

Організаційний комітет конкурсу щиро вдячний всім учасникам, вчителям, батькам та журі за спільну працю в проведенні конкурсу-фестивалю і запрошує на ІV відкритий регіональний конкурс-фестиваль виконавців на народних інструментах «Карпатські струмочки» в наступному році.

Вітали учасників та переможців конкурсу оркестранти народних інструментів Львівської національної музичної академії ім.Миколи Лисенка – керівник та диригент, народний артист України Олександр Личенко , які подарували гостям теплу мистецьку та музичну атмосферу.