Головна АТО Учні з Жовкви завітали до поранених бійців у військовий госпіталь

Учні з Жовкви завітали до поранених бійців у військовий госпіталь

135
0

Краплинка добра для українських бійців

Напередодні Великодня до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону завітала група активістів, зокрема учні 6-А класу Жовківської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів разом із класним керіником Русланою Добош та волонтером Іриною Кіянкою, аби привітати зі світлим святом Воскресіння військовослужбовців, які зазнали поранень у зоні дій ООС та наразі перебувають на лікуванні у госпіталі.

«Відчуття підготовки до поїздки не передати — щось було в душі надзвичайно важливе. На серці в усіх було трохи тривожно, адже як поводитися з тими людьми, в яких велике й гаряче серце, сповнене любові до рідного краю, яке радше згорить до тла, ніж зрадить; чиї сильні руки здатні міцно тримати автомат, і десь вдома ніжно пригортати рідних та близьких; очі, в яких світиться відвага», — діляться враженнями  учасники поїздки.

Учні побували у палатах багатьох відділень медичного закладу. Відчувалася певна внутрішня напруга людей, до яких прийшли школярі. А ще впадали в очі надто серйозні обличчя воїнів. Та діти не ображались, вони розуміли, як багато пережили ці люди у пеклі війни.

Окрім смаколиків, які діти привезли українським захисникам, вони ще й висловили пораненим щирі слова вдячності за їхній героїзм та відвагу, побажали швидкого одужання та повернення додому. Своїми ще не дуже міцними руками підтримали героїв діти, а кожен боєць із  теплотою приймав дитячу увагу та їхні побажання, дякував за турботу.