Головна АТО Ярмарок і коляда у Жовківському центрі творчості

Ярмарок і коляда у Жовківському центрі творчості

254
0

25 грудня з колоритної української коляди розпочався щорічний новорічно-різдвяний ярмарок у Жовківському центрі творчості.

Традиційно звучали привітання гостям та вихованцям нашого закладу. Мелодії колядок, які було чутно і на вулиці, скликали відвідувачів. На це святкове дійство завітали поважні гості: голова Жовківської районної ради Роман Горбань, керівник відділу освіти РДА Михайло Коваль, голова районної профспілкової організації освітян Ірина Бродик. На ярмарок прийшли і друзі,  і батьки, і мешканці міста. А ще  члени громадської організації "Об'єднання українок "Яворина". У них була  благородна місія, адже кошти, які вони виручили на ярмарку, передадуть на лікування пораненому бійцю АТО. Відвідувачі скуштували різні смаколики: і пампухи, і пляцки, і борщ, і плов, і вареники, і шашлик.

Саме так колоритно, з піснями та колядками, зі щасливими усмішками дітей та дорослих, приємними враженнями та чудовим настроєм на прийдешні свята, завершився ярмарок. Усі гості весело і корисно провели час у чудовому товаристві.

Галина КЛИН, заступник директора з НВР Жовківського центру творчості.