Головна Життя На Жовківщині відкрито пансіонат для людей похилого віку «Добрі серця»

На Жовківщині відкрито пансіонат для людей похилого віку «Добрі серця»

702
0

“Добрі серця” — це тепло,     розуміння, турбота

Сучасний ритм життя встановлює свої правила, діти завантажені обо-в’язками, роботою, навчанням, своїми дітьми. На превеликий жаль, через брак часу діти не приділяють належної уваги і догляду своїм батькам, бабусям і дідусям, які давно переступили віковий бар’єр самостійного та безтурботного життя. Більшість з них, яка, на жаль, навіть має великі сім’ї, відчуває себе самотньою та сумною.

Нещодавно на Жовківщині відкрито пансіонат для людей похилого віку із гарною назвою «Добрі серця». У великій родині цього закладу з теплом зустрічають і по-особливому піклуються про кожного гостя, розуміючи, наскільки для них це важливо – знайти гармонію, спокій і розуміння серед людей, які їх оточують.

Ми допоможемо вам написати есе про Шевченка.

Приватний пансіонат для людей похилого віку — заміського типу і знаходиться на лісовій галявині біля  с. Нової Кам’янки Жовківського району. Тут, серед чудової природи та чистого повітря керівництво пансіонату, зокрема Аліна Шолом, намагаються створити щоразу кращі умови, щоб забезпечити бабусям і дідусям гідну старість і домашній затишок. А це, насамперед, сучасні, акуратні кімнати в приємній колірній гамі, корисне і смачне п’ятиразове харчування, регулярне вологе прибирання та провітрювання, комфорт для людей з обмеженими можливостями: перила, пандуси тощо, допомога в побутовому обслуговуванні (годування, купання), реабілітація після важких захворювань.

 Важлива й медична підтримка в установі. У штаті пансіонату «Добрі серця» є лікар-терапевт, котрий навідується до хворих щотижня, три медсестри, чотири няні-доглядальниці, сестра-господиня, кухар та соціальний працівник. Окрім того, якщо на те є потреба, послуги надають й лікарі інших спеціальностей, зокрема реабілітолог та психолог.

Під час проживання в платному будинку для літніх людей передбачені відвідування близьких. Вони мають можливість особисто переконатися в тому, що приватний пансіонат «Добрі серця» виконує свої зобов’язання, відповідально та з любов’ю робить свою справу.

У будинку для літніх людей та осіб з особливими потребами медперсонал забезпечує професійний та максимальний комфорт, індивідуальний для клієнта, включаючи спеціальне обладнання для людей з обмеженими можливостями, цілодобове обслуговування і підвищену увагу до кожного. Дбайлива атмосфера і згуртований колектив пансіонату не залишать нікого байдужим, а близькі зможуть знайти турботу, увагу і спілкування.

Пансіонат для людей похилого віку та осіб з особливими потребами “Добрі серця” — це сучасний заклад, що надає повний спектр послуг із догляду та реабілітації за літніми людьми. Їхні двері завжди відкриті!

Адреса: с. Лавриків, вул. Залізнична, 15 а Жовківського району. Телефони: 095 0060902, 096 2022025, dobryeserdca.com.

Зоряна МИКИТЮК