Головна Життя Незабутні враження

Незабутні враження

310
0

У нашій родині існує споконвічна традиція: щорічно з’їжджаємось додому на Різдво. Так як 6 січня — день народження батька та іменини мами. Цьогорічні наші святковості були незвичні. До нас на різдвяні свята завітала гостя з Бразилії.

Дануся Барачо, (на світлині — вцентрі справа) родом з м. Фортеза, прибула в Україну за волонтерською програмою "Айсик" для навчання англійської мови українських студентів. Тридцять днів вона проживатиме у сім’ї моєї племінниці в м. Винниках. Натомість родина племінниці має нагоду вивчити спілкування, а також удосконалити свої знання з мови.

Ця програма побудована на обміні досвідом, знаннями мови, вивченням культури, традицій і так далі. Учасником її може стати будь-хто, єдина умова — це вік та членство в "Айсику" й проходження спеціального навчання.

Як поділилася у розмові Дануся, вона надзвичайно рада бути в Україні, на Львівщині, а особливо у нашій родині та ще й у різдвяні свята. Адже у них вони так помпезно та велично не проходять. За тих кілька днів вона відчула себе членом великої родини, де побутують надзвичайні традиції та обрядовості. Спільна трапеза  та колядування, вертепне дійство – це не описати. Наше місто Жовква, храми, центральна площа – вона ніби потрапила в казку, чарівну й загадкову.

Після України Дануся поїде в Угорщину, далі — в Туреччину, й уже в травні повернеться додому, де ділитиметься своїми враженнями. За професією вона – архітектор. Навчалася в Іспанії. Проживає з батьками і молодшою сестрою. 

Зоряна ГУМНИЦЬКА.