Головна АТО У Жовківській школі відбувся урок на тему “Смаколики для героя”

У Жовківській школі відбувся урок на тему “Смаколики для героя”

235
0

Напередодні різдвяних свят ГО "Самопоміч-Жовква" спільно з вчителем початкових класів Жовківської ЗОШ № 1 Оленою Козак та її маленькими другокласниками провели цікавий, а найголовніше — смачненький урок на патріотичну тему  "Смаколики для героя".

"Ми навіть не сподівались,що діткам так сподобається", — кажуть організатори акції. Коли Олена Гнатівна звернулась з проханням провести такий захід з її дітлахами, ми не роздумували ні хвилини. Адже, окрім пізнавальної мети, вчитель у такий спосіб акцентувала увагу дітей на любові до Батьківщини, до своїх ближніх, до тих, хто цього потребує. Дітлахи один поперед іншого намагались прикрасити різдвяні смаколики якомога краще, адже головними дегустаторами стали учасники АТО. Смачненьке печиво учні склали в коробки і відправили на частуванням нашим героям.

"Такі заходи викликають у дітей неймовірне почуття гордості за те, що і вони можуть подарувати шматочок щастя тим, хто береже їх сон", — каже вчитель Олена Козак  і запрошує своїх колег урізноманітнювати щоденні уроки такими заходами.

Наш кореспондент.