Головна Соціальне життя Прийняття громадян на військову службу за контрактом

Прийняття громадян на військову службу за контрактом

542
0

Жовківський районний військовий комісаріат продовжує проводити відбір кандидатів на військову службу за контрактом громадян України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну освіту, повну або базову загальну середню освіту, які проходили строкову службу, і громадян, які не проходили строкової військової служби: віком від 18 до 40 років (терміном на 3 або 5 років); віком від 18 до 60 (короткостроковий контракт, до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію), при короткостроковому контракті зберігається місце роботи, середня заробітна плата і стаж роботи, також запрошуються колишні контрактники. Крім цього, Жовківський РВК додатково повідомляє, що у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 р. № 406 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 р. № 1294 військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період з дня набрання чинності даної постанови будуть виплачувати одноразову грошову допомогу у розмірах :

• особам рядового складу – вісім мінімальних заробітних плат;

• особам сержантського і старшинського складу – дев’ять заробітних плат;

• особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат;

Цю грошову допомогу будуть виплачувати після видання наказу відповідної посадової особи про прийняття військовослужбовця на військову службу за контрактом на підставі наказу командира військової частини про виплату такої допомоги.

Грошове забезпечення військовослужбовців збільшилось вдвічі. Зарплата військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом становитиме — від 7000 грн/ міс., для офіцерів — від 9000 грн/міс.

У військовому комісаріаті є повний перелік вільних посад та спеціальностей для проходження військової служби за контрактом. Розміри грошового забезпечення вказуються за кожну військову частину згідно зі встановленим розрахунком займаних посад.

Охочі отримати всю інформацію з питань прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидата можуть звернутися до старшого офіцера відділення комплектування  Жовківського РВК, лейтенанта Р. В. Зінкевич (кабінет № 16. тел.: 21-373, 21-565).

Петро Марусин, військовий комісар Жовківського районного військового комісаріату.