Головна Життя Померла відома писанкарка Ганна Косів

Померла відома писанкарка Ганна Косів

765
0

27 травня 2019 року померла відома писанкарка Ганна Косів. Їй було 43 роки. Про це повідомив її чоловік, керівник програми “Етика-Політика-Економіка” в УКУ Юрій Підлісний. На своїй сторінці у фейсбук він написав:

“Дружина Ганнуся відійшла до життя вічного. .. Господи Ісусе Христе, прийми її до Царства Небесного. 04.01. 1976 – 27.05.2019”.

Співчуття рідним висловив міський голова Львова Андрій Садовий:

«Втрата рідної, близької людини – це завжди дуже боляче. Співчуття рідним, близьким, колегам. Львів сумує. Людей, які мають тонке відчуття мистецтва, традицій рідного краю – не так багато. Це справжній талант від Бога. Господь забирає кращих. Ми у молитві і скорботі», – зазначив міський голова Львова.

Про знайомство із Ганною опублікував редактор сайту “РІСУ”, Тарас Антошевський:

“З Ганнусею я познайомився на початку 90-х, коли молодь з різних христ. організацій не раз робила спільні заходи. Я був з Обнови, Ганнуся з Віри і світло. Я бував у помешканні родини Косів, познайомився з її братом Василем. Потім вона стала дружиною мого обновлянського товариша Юрка. Ганнуся була чудовим викладачем і перекладачем. Але її тіло почала їсти страшна хвороба. Були численні лікування, надії на оздоровлення. Після одного такого циклу лікувань Ганнуся захопилася писанкарством, навіть видала альбом своїх робіт. І крім наслідування старих традицій, ще трипільських, вона почала писати свої авторські писанки. Наші найбільш улюблені вдома – це писанки з деревом життя, коли на білому тлі чорним кольором вимальоване дерево, а на ньому червоні плоди. Згодом Ганнуся почала продукувати футболки і торби з малюнками цих писанок. І вони здобули популярність. Зараз можна побачити багато людей, які мають та носять ці речі. І вони будуть символами прагнення жити і творити на славу Божу! Спочивай у Бозі, дорога подруго… Ми будемо молитися за тебе, особливо у часі Великодня, коли на стіл будемо ставити твої писанки…