Головна Економіка Результати господарювання Рава-Руського лісгоспу за перший квартал 2019 року

Результати господарювання Рава-Руського лісгоспу за перший квартал 2019 року

218
0

Із хорошими показниками

Це — результат господарювання рава-руського лісгоспу. Дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у 1-му кварталі тут склав 14065 тис. грн., сума сплачених податків становить 6251 тис. грн.

ДП «Рава-Руське ЛГ» не допускає розриву між проведенням заготівлі деревини та залісненням ділянок. Лісові культури створюються, як правило, наступного року, а по можливості — у рік рубки. У І кварталі 2019 р. створено нові культури на площі 63,0 га, доповнення лісових культур виконано на 60 га.

У І кварталі 2019 р. лісівники лісгоспу заготовили шишки сосни звичайної 3858 кг, ялини європейської — 74 кг, модрини європейської— 161 кг. Зібрані шишки передано в ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» для переробки та отримання насіння.

Боротьба із шкідниками та хворобами лісу на підприємстві є одним із пріоритетних завдань. Із метою своєчасного виявлення ознак погіршення санітарного стану лісів працівники лісової охорони підприємства проводять моніторинг лісових насаджень щодо виявлення осередків шкідників та хвороб лісу длявиконання заходів з їх ліквідації. В І кварталі 2019 р. лісопатологічне обстеження, в тому числі і за участю спеціалістів-лісопатологів, було проведено на площі 193,4 гектара. Такі заходи дозволяють утримувати ліси у належному санітарному стані та зменшувати прояви негативних явищ.

Щоб зберегти насадження у належному санітарному стані та не допустити  розвитку і розповсюдження шкідників та хвороб лісу, впродовж кварталу у лісництвах підприємства проведено рубки формування і оздоровлення лісів на площі  204 га., де заготовлено  3,2 тис. м³ деревини. На рубках головного користування лісозаготівля за І квартал 2019 р. становить 9,6 тис. м³. У цеху переробки було виготовлено 0,8 тис. м³ продукції.

Мисливці та  єгерська служба ДП «Рава – Руське лісове господарство» здійснюють постійну охорону угідь від браконьєрства, проводять зібрання для прийняття спільних дій щодо охорони та підгодівлі диких звірів. Поряд з біотехнічними заходами єгерська служба постійно виконує рейди з охорони мисливського фонду від браконьєрства.

ДП «Рава-Руський лісгосп» є справним платником податків та обов’язкових платежів. Підприємство у І кварталів 2019 року сплатило до державного бюджету 3881 тис. грн. податків та 1219 тис. грн. до місцевих бюджетів. Детально про сплату податків  наведено у таблиці.

Інформація про сплачені податки та обов’язкові платежі

Назва податку                                                     Сплачено, тис. грн.

ПДВ                                                                           2 149

Податок на прибуток                                           164

Військовий податок                                              83

Збір на спец. використання лісових

ресурсів до державного бюджету                        1 377

Збір за спеціальне використання води           1

Дивіденди                                                           107

Всього до державного бюджету                          3881

Податок з доходів фізичних осіб                           997

Збір на спец. використання лісових

ресурсів  до місцевого бюджету                            22

Плата за землю                                                            191

у т.ч., за лісові землі                                             113

Податок на нерухоме майно                          9

Всього до місцевого бюджету                              1219

Всього до зведеного бюджету                              5100

Єдиний соціальний внесок                            1151

Разом                                                                          6251

Життя і здоров’я працівника — найцінніший скарб та запорука ефективного функціонування підприємства. Саме тому ми проводимо для працівників навчання і перевірку знань з охорони праці і пожежної безпеки та своєчасно забезпечуємо спецодягом і спецвзуттям, намагаємося  створити комфортні умови для праці.

Прес-служба ДП «Рава-Руське лісове господарство»