Головна Свято В Кунинській школі відбулось свято, приурочене Дню матері

В Кунинській школі відбулось свято, приурочене Дню матері

465
0

Любіть маму, адже вона одна на світі!..

Днями в Кунинській школі відбулось свято, приурочене Дню матері “За все, що маю, дякую Тобі!”.

Слова подяки найдорожчим на світі людям звучали з вуст ведучих
Ольги Яськів та Василя Чапляка. Учні 3 класу читали вірші, у яких порівнювали матусь з прекрасними квітами: ромашками, трояндами, волошками. А другокласники — Анастасія Бобик, Ігор Пазин, Софія Розумійко, Олег Безстрашніков, Діана Карпа та Ольга Ястремська —
читали вірші про любов і повагу до любих матусь.

Дружні учні 5 класу — Ліля Ціп, Анастасія Ціп, Михайло Вахула, Максим Скальський, Денис Федюк — та четвертокласниця Марія Пирсько  розповіли, які подарунки вони приготували матерям до цього свята.

Окрасою заходу став танець з ромашками, який виконали дівчата
2 і 3 класів.

Цікавими були й сценки. Перша — “Незвичайні гості” (ролі виконували Софія Герус, Мар’яна Громіш, Софія Рафа, Ірина Розумійко, Денис Сало), під час якої учні порівнювали матусю з ангелом, просили в неї пробачення, обіцяли бути слухняними, не завдавати ні болю, ні смутку, а поважати і шанувати. Друга була повчальною — про три покоління матусь — у виконанні Ольги Різничок, Ольги Ястремської, Юлії Павловської  й Оксани Остапко.

На святі прозвучали також і гуморески у виконання Василя Марціна, Любомира Близнака та Василя Чапляка.

Позаяк Свято Матері в Україні має триєдину суть, і в цей день українці вшановують Матір Божу — Діву Марію, рідну матір та Матір-Україну, то на святі мелодійно звучали чарівні українські пісні про маму, про Україну, про Діву Марію у виконанні ансамблів дівчат 2 і 6 класів під керівництвом вчителя музики Наталі Павлівни Вахули, а вірші про любов до України читали Ігор Пазин та Ольга Ястремська.

Вертаючись з віддалених країв,

Після тривалих мандрів і розлуки,

Цілуймо руки наших матерів,

Натруджені й ласкаві рідні руки!

Ніщо не вічне — вічні матері!

Такими словами закінчилось свято, яке підготували і провели вчителі школи Леся Миколаївна Різничок та  Любов Василівна Галапац.

Наш кореспондент