Головна Життя Поштар з Новокам’янського відділення обслуговує чотири присілки долаючи по п’ятнадцять кілометрів

Поштар з Новокам’янського відділення обслуговує чотири присілки долаючи по п’ятнадцять кілометрів

1086
0
Поштар Василь Копоть

Коли праця приносить задоволення

Поштовий зв’язок — це особлива служба, де працюють не просто фахівці, а люди, всією душею віддані своїй справі.

Поштовики заслуговують на найкраще ставлення, адже виконують нелегке завдання з доставки періодичних видань, листів, пенсій жителям міст і сіл — за будь-якої погоди, долаючи кілометри шляху.

Поштаря Новокам’янського відділення поштового зв’язку Василя Копотя люди люблять і поважають. На дільниці його знають усі. Особливо на його прихід  очікують чоловіки-пенсіонери, і щоразу зустрічають, як дорогого гостя. Стаж роботи листоноші немалий — двадцять років. Свою роботу любить і не жалкує, що вибрав саме її. Адже за професією — електрозварювальник. Але, як зауважує пан Василь, його фах задоволення не приносив. І професія листоноші  — прекрасна професія.

Сьогодні він обслуговує чотири присілки долаючи по п’ятнадцять кілометрів три рази в тиждень, як і його співпрацівниці. Багато новокам’янців для нього вже стали рідними. І головне в професії листоноші — допомагати людям. “Це робота для тих, хто любить і вміє спілкуватися”, — впевнений Василь Копоть. “Коли приходиш із газетою чи листом, люди, особливо похилого віку, хочуть поговорити, розповісти про свої справи”. Так, для них він — посередник між “світом” та “самотністю”, друг, з яким можна, нехай хвилиночку, але перекинутися словом.

Колеги поважають свого напарника за харизматичність, веселість, працелюбність, ініціативність.

І як би там не було, а уявити навіть сьогодні, у час інтернету, мобільного зв’язку  наше життя без листонош неможливо. Адже саме пошта і її працівники є необхідним ланцюжком зв’язку редакції газети з читачами. Завдяки їхній роботі наш часопис має можливість розповісти своїм читачам останні новини, цікаві історії. Тому Василю Григоровичу і всім листоношам бажаємо енергійності, завзятості, працьовитості, професіоналізму і гідної оплати.

Зоряна ГУМНИЦЬКА,

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ

На світлині: щойно Василь отримав нові чоботи, тож жодні дороги тепер йому не страшні. І хоча вважають, що листоноша — професія з жіночим обличчям, у цій місцині є приємні винятки.