Головна Життя Найбільше щастя — дитячі обійми

Найбільше щастя — дитячі обійми

409
0

Велика і міцна сім’я — мрія кожної жінки. Надійне чоловіче плече, ніжні дитячі обійми і наймиліше слово «мама» — це і є найбільше щастя. Блиском дитячих оченят і найщирішим сміхом малечі повняться обійстя Кам’яної Гори. Цьогоріч у цьому невеликому й віддаленому, але мальовничому й господарчому селі народилося аж чотирнадцять немовлят і, як запевнили у сільській раді, такі приємності будуть і протягом грудня. До речі, показник народжуваності у селі вдвічі перевищує смертність. Тут проживає більше 50 багатодітних сімей. Понад 30 жінок, нагороджені почесним званням «Мати-героїня». А значить у Кам’яної Гори є перспектива і майбутнє.

На сторінках нашої газети у № 9 від 27 лютого 2014 року ми розповідали про наймолодшу багатодітну маму Кам’яної Гори Олену Мізерник, яка у свої 25 років уже відчула потрійне материнське щастя. А нещодавно лелека знову приніс радісну звістку у родину. 25 листопада Олена народила четверту дитину. Щаслива матуся із донечкою-красунею уже вдома. У сім’ї зростають двоє школярів — третьокласник Остап, другокласник Роман та чотирирічна Аннуся. Тепер усі спільно обирають ім’я новонародженій сестричці.

— Дякуємо Богу за подаровану радість у нашу сім’ю, — поділилася у телефонній розмові молода багатодітна і щаслива мама Олена Мізерник. — Мене переповнюють надзвичайно приємні емоції. Моя любов і турбота уже діляться начетверо. Дитячий сміх — це найбільша радість у сім’ї. Головне, щоб діточки зростали здоровими. Не встигла оглянутись, а старші хлопці — уже школярі. Та й Анна підросла, намагається в усьому по-дитячому допомагати. Дівчатка взагалі дуже ніжні й уважні. Коли я була вагітна, Аннуся гладила живіт і запитувала про сестричку. А зараз попросилася не йти у дитсадок, бо допомагає мені доглядати за сестричкою. Майже не відходить від неї. Найближчим часом охрестимо нашу донечку, обираємо хресних батьків.

Хай же веселий дитячий сміх зігріває кожну оселю. А діточки зростають здоровими у мирній та процвітаючій державі!

Уляна Головенько.