Головна Життя За допомогою — до очільника області

За допомогою — до очільника області

382
0

Вранці 20 листопада до голови Львівської ОДА Олега Синютки та т. в. о. директора департаменту дорожнього господарського транспорту і зв’язку ЛОДА Романа Кокотайла завітали гості із Нової Скваряви: депутат Жовківської районної ради Зіновій Яворівський, голова Новоскварявської сільської ради Степан Струс, депутат, секретар, член виконкому сільради Любов Лазарович, директор Новоскварявської ЗОШ І-ІІІ ст., член виконкому Ольга Данилів, депутат сільської ради Іван Чепіль та член виконкому Леся Оліярник.

Метою зустрічі стало гостре питання, яке хвилює тривалий час новоскварявську громаду, і не тільки її, — незадовільне виконання своєї роботи перевізником на маршруті Нова Скварява — Львів, зокрема систематичний пропуск рейсів без попередження, грубе поводження з пасажирами, низька якість транспортування. Про це свідчать численні дзвінки на гарячу лінію, звернення голови новоскварявської сільської ради Степана Струса, депутата Жовківської районної ради Зіновія Яворівського, їхні попередні зустрічі з адміністрацією Жовківського району, з т. в. о. директора департаменту дорожнього господарського транспорту та зв’язку ЛОДА Романом Кокотайлом, з представниками перевізника згаданого вище маршруту.

На жаль, усі намагання не дали очікуваного результату для новоскварявської громади. Сподіваємося, що зустріч в Олега Михайловича допоможе вирішити цю гостру проблему.

Зіновій Яворівський подякував Олегу Михайловичу за розуміння і сприяння у вирішенні наболілих проблем і подарував свою книжку «Побратими», в якій у вигляді вистави розповідається про перебування Івана Франка в Новій Скваряві і про новоскварявця Йосипа Олеськіва як промоутера еміграції українців до Канади. У відповідь Олег Михайлович, усміхаючись, сказав: «Ви нам книжку — ми вам дорогу». Мабуть, очільник області пригадав його неодноразові депутатські звернення і зустріч з приводу ремонту дороги Нова Скварява-Мокротин.

До речі, цю дорогу на ділянці від повороту до центру села вже почали ремонтувати. Навесні обіцяють закінчити. Надіємось, що так і буде. На завершення зустрічі зробили пам’ятне фото.

Зіновій ЯВОРІВСЬКИЙ.