Головна Герої Увіковічнили справжнього патріота нашої країни

Увіковічнили справжнього патріота нашої країни

765
0

26 листопада на фасаді Гребінецької НСШ на віки, на граніті застигло обличчя випускника цієї школи, учасника АТО Олега Кубри. Цього ж дня відбулось урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки 20-річному військовослужбовцю, котрий 23 листопада 2015 року загинув під Маріуполем від кулі снайпера, захищаючи територіальну цілісність Украни.

На шкільному подвір’ї було людно. До граніту із обличчям Олега Кубри прийшли його рідні, друзі-однокласники, вчителі, представники обласної та районної влади, зокрема заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, голова Жовківської РДА Надія Щур, керівники служб району, бойові побратими та просто небайдужі односельці.

На мітингу-реквіємі до родини, вчителів та односельців загиблого Героя звернулися заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, голова Жовківської РДА Надія Щур, передусім подякувавши батькам та вчителям за те, що виростили та виховали такого сина та громадянина, який проявив найвищий подвиг жертовної любові до ближніх, до України.

У пам’ять про молодого Героя школярики надзвичайно душевно, навіть зі сльозами на очах, виконували патріотичні пісні та декламували вірші скорботи.
Освячення та поминальну літію звершив отець Степан Кіндрат, настоятель храму Св. Миколая УПЦ КП, усі вшанували Олега Кубру хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на фасаді навчального закладу.

Сьогодні з життя ідуть найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути імен Героїв, котрі віддали свої життя за нас, за наше майбутнє.

Яніна ТАРАСІВ.