Головна Життя За минулий рік у Львівській області зменшилась кількість дорожньо-транспортних пригод

За минулий рік у Львівській області зменшилась кількість дорожньо-транспортних пригод

150
0

Про це сьогодні, 14 лютого, під час звіту розповів в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло.

«Для нас напрямок безпеки дорожнього руху – один із пріоритетних впродовж останніх років. У минулому році освітили 67 пішохідних переходи. У 2018 році ми вперше спробували освітити пішохідні переходи саме на дорогах місцевого значення. Ініціатива була підтримана як районами, так і місцевими радами. Відповідно, нам вдалося залучили додаткові кошти у розмірі 800 тисяч гривень», – зазначив Роман Кокотайло.

Відтак, порівняно з 2017 роком кількість дорожньо-транспортних пригод на території Львівської області зменшилась на 7,2%.

Загалом у 2018 році на реалізацію заходів із підвищення безпеки дорожнього руху скерували 13,1 млн грн.

На Львівщині у 2018 році також влаштували 3 світлофорні об’єкти, 76 камер відеонагляду.

Окрім того, здійснили ремонт 2 залізничних переїздів.

Також протягом 2018 року проводилась активна інформаційна компанія щодо дотримання ПДР.

Загалом за останні 3 роки виключно з обласного бюджету інвестували 50 мільйонів гривень саме в інфраструктурні заходи, які підвищують безпеку дорожнього руху.

Відтак, за цей час облаштували понад 270 пішохідних переходів та понад 12 світлофорних об’єктів.

За словами Романа Кокотайла, у планах на наступний рік облаштувати на Львівщині ще 226 нових пішохідних переходів, встановити 25 нових «розумних» світлофорів та покращити стан автомобільних доріг області.