Головна Освіта У Забірській школі був проведений виховний захід, присвячений 90-м роковинам створення ОУН

У Забірській школі був проведений виховний захід, присвячений 90-м роковинам створення ОУН

167
0

Слава незламним!

Саме під таким гаслом у перший день лютого у Забірській ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений виховний захід, присвячений 90-м роковинам створення ОУН. Школярі зі своїми наставниками, присутні на заході сільський голова З. М. Сенько та настоятель храму Святої великомучениці Параскеви о. Володимир  мали змогу ще і ще раз пережити хвилюючі сторінки історії визвольних змагань нашого народу, про що розповіли учні 7 класу та кадри відеосюжетів із великого екрана актової зали школи.

Своїми спогадами про буремну юність у лавах ОУН-УПА із присутніми поділився 91-річний ветеран визвольних змагань за Україну Володимир Андрійович Сень, якого квітами вітали діти, а дирекція школи – подякою за вагомий внесок  у становлення і розбудову української держави та національно-патріотичне виховання молодого покоління. Та приємною несподіванкою і родзинкою свята, без перебільшення, стала виконана дорогим гостем пісня його юності, яку на приспіві охоче підхопили усі присутні:

«Ах лента за лентою, набої подавай,

Український повстанче, в бою не відступай!»

Крім того, учні школи приєдналися до флеш-мобу «Слова незламних», процитувавши відомих діячів ОУН. А завершальним акордом святкового дійства було вітальне слово о. Володимира і спільна подячна молитва за Україну. Після короткої фотосесії на згадку про змістовно проведений час люди почали розходитись по домівках, а вслід їм лунав наказ із невмирущого гімну УПА «Зродились ми великої години»:

«.. бо плач не дав свободи ще нікому,

лиш хто борець – той здобуває світ!».

Надія СЕМОЧКО,  заступник директора Забірської ЗОШ І-ІІ ст.