Головна Інтерв'ю Із запитаннями «Що таке щастя і чи були ви щасливими?» ми звернулись...

Із запитаннями «Що таке щастя і чи були ви щасливими?» ми звернулись до жителів Жовківщини

3114
0

Хочеш бути щасливим – будь ним!

За ініціативи ООН 20 березня відзначається Міжнародний день щастя. Свято було встановлено для визначення важливості щастя в житті людей у всьому світі. Воно, як знаємо, у кожного своє. Хтось хоче матеріальні блага, а хтось радий здоровим батькам та дітям.

Із запитаннями «Що таке щастя і чи були ви щасливими?» ми звернулись до жителів нашого району.

Галина Кривуля:

— Кожна людина прагне бути щасливою і має своє бачення і розуміння щастя. Для когось це великі статки, незмірне багатство, а для мене  це вдячність Богу за кожну хвилину мого життя, за радість, яку воно мені дарує. Щастя  —  це любити і бути люблячими. Це — діти та онуки. Це радість бачити допитливі очі своїх вихованців, які люблять і чекать тебе.

Галина Семочко:

—   Щастя… Воно у кожного своє. Це стан душі! У когось душа радіє від кількості грошей, у когось  від нового автомобіля, а хтось щасливий, коли може покликати маму не в телефон… Щастя —  це коли ти можеш бачити своїх рідних частіше, ніж раз у кілька років. Щастя багато не буває. Можливо тому, що його не можна виміряти?..

Михайло Чир:

—   Щастя — коли батьки живі. Щастя — коли лунає дитячий щебіт у хатині. Щастя — коли кохаєш і кохають тебе. Щастя — коли вірний друг поряд у важку хвилину. Щастя  —  коли в остатню мить ти усвідомив, що життя прожите недаремно.

Чи був щасливим? Й зараз є,

Вже, як хто щастя розуміє.

Чи день надворі настає,

Чи в серці ще живе надія.

 

Чи дощик плаче за вікном,

Веселка в небі виграє.

Життя лиш раз тобі дано

І я щасливий, що я є.