Головна Історія «Дорогами і стежками Жовківщини»

«Дорогами і стежками Жовківщини»

591
0

Жовківщина — це перехрестя Європейської історії, це розсип пам`яток історії та архітектури, старовинні храми та замкові споруди, це кордон з Європейською спільнотою, околиця старовинного Львова, правічна частина галицької України. На цій землі творились «золоті» сторінки славетної історії, яку віками писали видатні земляки.

В останній день зими у Жовківській ЦРБ було проведено День краєзнавчої  бібліографії «Дорогами і стежками Жовківщини», який присвячений Року туризму в Україні (в рамках сталого розвитку туризму, заснованого Генеральною асамблеєю ООН, Україна оголошує 2017 рік – роком туризму).

Усім, хто завітав у цей день до бібліотеки, було цікаво: прослухати бесіду біля книжкової полички «Мандрівка по древній Жовкві»  у краєзнавчій кімнаті; бути присутнім на бібліографічному огляді «Цікаві місця та давні пам`ятки архітектури Жовкви та Жовківського району»; відвідати бібліографічні консультації біля зведеної картотеки «Краєзнавча картотека – ваш помічник у виборі відомостей про туризм на  Жовківщині».

Використовуючи нові форми популяризації літератури поза межами бібліотеки,  на вулиці міста  проведено бібліомікс «Дорогами і стежками Жовківщини».

Наш кореспондент.

На світлині: бібліомікс «Дорогами і стежками Жовківщини» демонструє бібліограф Жовківської РЦБС Софія Кіх (зліва).