Головна Історія Збори Асоціації місцевих рад Жовківського району

Збори Асоціації місцевих рад Жовківського району

266
0

Минулого тижня відбулися Загальні збори Асоціації місцевих рад Жовківського району, які провів голова Асоціації, голова Жовківської районної ради Роман Горбань.
Питання оплати праці та пенсійного забезпечення в органах місцевого самоврядування висвітлила у виступі Галина Скоропад – заступник начальника управління Пенсійного фонду у Жовківському районі. Внесені зміни від 1 травня поточного року неабияк обурили присутніх голів та секретарів органів самоврядування. Їм відмі-нили статус державного службовця, а відповідно оплата праці та вихід на пенсію проводиться на загальних підставах. Звісно, від таких нововведень не в захопленні. Тож доволі емоційно про новоприйнятий закон і його норми висловилися голови Забір’я – Зеновій Сенько, Добросина – Галина Гец, Купичволі – Олександра Давидович та ін. За їх словами, сільські голови виконують на місцях багато функцій, на них покладено державні повноваження, вимоги щораз збільшуються, а в соціальному забезпеченні держава дещо ігнорує працівників органів місцевого самоврядування.

Після активного обговорення даного питання досягнуто консенсусу — юридично опрацювати наболілу проблему і скерувати звернення у вищий законодавчий орган.
Про ще одне нововведення – особливості е-декларування посадовими особами органів місцевого самоврядування – поінформувала Ірина Іващук – начальник відділу правового та організаційного забезпечення діяльності районної ради.

Учасники Загальних зборів висловили свої думки і пропозиції щодо відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Наш кореспондент.