Головна Історія У Куликівській селищній раді вшанували ветеранів напередодні Дня Перемоги

У Куликівській селищній раді вшанували ветеранів напередодні Дня Перемоги

164
0

Гарною традицією, започаткованою у Куликівській селищній раді, є вшанування ветеранів напередодні Дня Перемоги. Цьогоріч Україна вперше офіційно  розпочала нову сторінку відзначення 8 та 9 травня в дусі пам’яті та примирення. До 70 роковин перемоги над нацизмом у Європі  й завершення Другої світової війни у Куликові, на жаль, дочекало троє сивочолих ветеранів (минулоріч їх було шестеро). Тому селищний голова Лілія Бова організувала для них святкові привітання й пошанування за їх внесок у наближення миру. Їх честь і слава, героїзм і самопожертва, патріотизм та вірність державі є уроком для усіх нас!

Лілія Бова разом із учнями школи Оксаною Вільчинською і Дмитром Бовою із теплими привітаннями і подячними словами завітали у домівки Миколи Малюки, Михайла Пешка і Теодозія Бандурки. Букети квітів, вітальні листівки, власноруч виготовлені школярами, розчулили сивочолих поважних за віком дідусів. Вони зі сльозами на очах дякували за те, що їх не забувають. Гості щиро бажали ветеранам здоров’я ще на довгі роки, добробуту і благополуччя їх родинам. Дякували за бойові та трудові подвиги у роки війни, за мужність і самопожертву, які залишаться у серцях багатьох поколінь. Від селищної ради ветеранам надали матеріальну допомогу.

У затишній родинній атмосфері ветерани пригадували страшні роки війни, умови життя у повоєнний період, відбудову зруйнованих міст і сіл. І, звісно, проводили паралелі з нинішніми бойовими діями на Сході нашої держави. «Доброї війни, діти, не буває, — зауважив Микола Єгорович Малюка, — це завжди великі людські й економічні втрати, сльози і біль. Українці захищають свою рідну землю, тому, впевнений, перемога буде за нами, незважаючи на  ворога зі значним військовим потенціалом».

Усі ми нині прагнемо найбільше миру, а тому віримо, що з Божою поміччю здійсняться слова людей, які уже пройшли вогнище воєнного лихоліття і знають ціну перемоги. Вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю у руках відвоювали мирне небо над нашими головами!

Уляна Лащівська.