Головна Історія Жовків’яни віддали шану та запалили лампадки Героям Небесної Сотні

Жовків’яни віддали шану та запалили лампадки Героям Небесної Сотні

379
0

У їхніх серцях жила Україна

Україна — це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції — Майдан 2004 року і Революція Гідності. Це був важкий іспит для України, де наш народ продемонстрував свою гідність, прагнення до свободи.

Ми — українці — свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

У день собору Архистратига Михаїла жовків’яни разом керівниками органів влади, духовенством віддали шану та запалили лампадки Героям Небесної Сотні. На символічній алеї хвилиною мовчання пом’янули всіх, хто поклав свої життя на вівтар свободи.

Революція Гідності кардинально змінила напрям розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян — справжніх патріотів Батьківщини. Шанс на зміни дістався нам дорогою ціною — ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен із яких віддав за свої переконання найвищу ціну — власне життя.

Продовжилось поминальне віче на центральній площі нашого міста, де з промовою до присутніх звернулася очільниця району Надія Щур і своїми роздумами поділився учасник подій на Майдані Олександр Вербило. Доповнили — патріотичні пісні у виконанні народної вокальної студії Вікторії Кирилюк Жовківського ЦТ та демонстрація документального фільму.

Дивлячись на сьогоднішнє становище нашої країни, впевнена, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про наших захисників писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині. Кожного дня, щогодини, Україна, завдяки чоловікам-героям, серед яких немало наших славних земляків, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших воїнів, аби вони живими і здоровими якнайшвидше повернулися додому до своїх родин.

Зоряна ГУМНИЦЬКА