Головна Герої Бронежилети для поліції, медиків, рятувальників: Львівський оборонний кластер за рік передав для...

Бронежилети для поліції, медиків, рятувальників: Львівський оборонний кластер за рік передав для Сил оборони 100 тисяч куленепробивних жилетів

20
0

Працювати ЛОК почали з перших днів широкомасштабного вторгнення. У березні 2022 року вони отримали офіційний статус.

За цей рік кластер виготовив 100 тисяч бронежилетів, які передав Силам оборони та Силам безпеки України. Ще 550 евакуаційних комплектів (бронежилети + каски) були передані Ювенальній превенції Національної поліції України, що вже давно використовують на лінії фронту та у прифронтових районах, допомагаючи безпечній евакуації дітей.

Також ЛОК передав 4 тисячі бронежилетів з протиуламковим захистом для медиків Харківщини, Сумщини, Донеччини, Чернігівщини, Київщини, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей.

Наприкінці 2023 року оборонний кластер започаткував новий проєкт «Герої серед нас». Власники бізнесів, HR, представники держслужб, центрів по роботі з ветеранами, психологи, ветерани об’єдналися для пошуку відповіді на запитання: «Які конкретні дії потрібно зробити компанії, щоб підсилити свій бізнес і адаптувати його до співпраці з ветеранами».