Головна Герої Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у с. Волі-Висоцька

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у с. Волі-Висоцька

338
0

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у с. Волі-Висоцька розпочалося із ранкової св. Літургії та панахиди за невинно убитих на Майдані Незалежності в Києві у храмі св. Михаїла і продовжилося у  Народному домі (завідувач Віра Подольська) вечором-реквіємом «Пам’ятаймо їхні імена».

Минуло два роки, але рани так і не загоїлися, як не зникла скорбота за загиблими патріотами, говорила Анна Скіп, сільський голова, розпочинаючи вечір-реквієм. Усіх нас єднає пам’ять про подвиг Небесної Сотні.

Із уст учасників – Вікторії Рябець, Олега Савули, Тараса Сняка, Лілії Пенцак, Ірини Гнідець, Марії Опухової, Сергія Тертишного, Вікторії Смолинець, Анастасії Кузьменко – до сердець присутніх лунали рядки народженої Майданом поезії, в якій оспівано здвиг бойової сотні, що ангелами злетіла до небес. Були прочитані вірші Д. Павличка «Небесна сотня», Л. Степовички «Цавет танем», М. Гаєвської «Ще не вмерла Україна», І. Каріної «Плач, Україно», О. Зінчук «Полеглим героям Майдану», А. Щур «Небесна сотня», І. Іванчук «Допоки житиму».

Емоційно-зворушливими прозвучали пісні у виконанні Олександра Суля «Серце плакало», Ірини Кунти «Мамо, не плач, я повернусь весною»,  Івана Звіра «Балада про повстанця».

Не стримуючи сліз, присутні слухали пісні жіночого вокального ансамблю Народного дому «Летіла голубка», «Летять журавлі». «На могилі калина схилилась»
Б. Бовшика, «Біля тополі» співав дует Ольги Рудніцької та Анни Захаряш.

Під мелодію гімну Майдану «Гей, пливе кача» Уляна Кріп прочитала оповідання «…Мене не болить… Я живий… Не болить… Мамо…».

Ведучі вечора Діана Ільїна та Віталій Червонявий висвітлювали імена героїв-земляків, великих патріотів, життєлюбів.

Із запаленими свічками вшанували присутні хвилиною мовчання та молитвою «Отче наш» світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні. У залі всі заспівали Гімн України.

Світла пам’ять і вічна слава героям! Слава Україні! Героям слава!

Наш кореспондент.