Головна Герої Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

418
0

Минуло два роки після Революції Гідності. Та у нашій пам’яті ніколи не зітруться ці жахливі події і картини, адже гинули наші найкращі сини і дочки України. Прощання з Українськими Ангелами і нині зворушує серця кожного. На Майдані, мабуть, ще не було такої кількості квітів і свічок.

У Народному домі с. Кам’яної Гори відбувся вечір-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні. У залі поралося багато людей, а найпочеснішими глядачами були наші герої — 18 хлопців, які повернулися з АТО. Під звуки тужливої мелодії пісні-гімну «Гей, пливе кача» розпочали вечір ведучі Г. Надяк та Г. Харечко. Поіменно згадали Небесну Сотню та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. Вокальний ансамбль дівчат виконав пісні «Небесні ангели», «Мамо, не плач», «Над землею тумани», «Нашим героям», «Небесну сотню, Господи, прийми». Прочитані вірші «Полеглим героям Майдану», «Плач, Україно», «Допоки житиму», «Мамо, чи це вже весна» викликали у присутніх сльози жалю і скорботи.

На завершення вечора усі учасники художньої самодіяльності виконали пісню «Свіча», а діти вийшли на сцену зі запаленими свічками, викликаючи до миру: «Ми хочемо миру!».

Небесна Сотня — це наш біль і наша гордість, це наші сльози і паш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Вони загинули, щоб гасло "Бог і Україна "стало виміром нашого життя!

Надія Шумило, завідувач Народного дому с. Кам’яної Гори.