Головна Герої День захисника України – мужності й геройства свято

День захисника України – мужності й геройства свято

234
0

Під такою назвою в Народному домі с. Деревні 14 жовтня відбулась зустріч зі захисниками України, учасниками АТО. Святкова програма розпочалась з привітання героїв. На сцену вийшли Назар Бідей, Роман Охрісько, Мар’ян Бороха, Юрій Валько, Володимир Скрага. Всі присутні вигуками та оплесками зустріли хлопців, а дівчата в вишиванках подарували символічні синьо-жовті стрічки з гербом та квіти. З привітальним словом виступив сільський голова Володимир Свирид.

Ряд повстанських і українських народних пісень подарував жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. М. Мандрик) НД с. Деревні. В святі взяли участь і наймолодші учасники: М.Домальчук, О. Плішка, М. Мороз, В. Когут, Д. Бех, О. Грещак.

Він патріот! Він наш солдат!

Пройшов Майдан і бачив жах,

І зрозумів,яка ціна у волі.

Тепер в АТО, тепер солдат…

Нащадок козаків – героїв! –

Гучними оплесками глядачі дякували за прочитані вірші : А.Мороз, С.Колачник, Х.Небожук, І.Іванусі, яка виконала пісню «На могилі калина». На святі були запрошені і матері тих хлопців, які зараз несуть службу на сході України. Саме для них прозвучала пісня «Мамина молитва» у виконанні вокального жіночого ансамблю.

На завершення заходу Роман Охрісько подякував завідувачу НД с. Деревні – Мирославі Мандрик та всім жителям села за волонтерську підтримку і допомогу.   А учасники побажали присутнім міцного здоров’я, мирного неба, Божої ласки і многая літ!

Цей захід став пам’ятною подією для кожного жителя села Деревні, зокрема для його захис-ників, мужніх воїнів громади та боронителів рідної держави — учасників АТО.

Наш кореспондент.