Головна Герої Перші кроки визнання

Перші кроки визнання

295
0

Ось і закінчилися довгоочікувані Різдвяні свята, але в кожного у душі залишилися приємні спогади, теплі та щирі слова, звершені бажання. Думаю, що кожен пам’ятає, як чудово було готуватися до родинної вечері, радіти разом із друзями першому снігу. Це, напевно, був найщасливіший період  року, шкода, що він закінчується …, але святковий настрій ще надовго залишиться з нами, додасть  сили і наснаги знову творити і підкорювати нові вершини.

Ще на початку листопада, на сторінках нашої рідної газети було оголошено творчий конкурс  “Різдво, кутя і коляда, мов таїнство, приходять знову…”, організатором  якого виступила редакція газети “Відродження”. У ньому взяли участь активні та обдаровані учні 8-11 класів  Жовківщини.                        

Компетентне журі визначило переможців. Третє почесне місце дісталося Олені Калітовській (на світлині — перша зліва) з твором  «Українські традиції – великий спадок». Олена – учениця  11-Б класу Глинської НВК, дівчина з великим добрим серцем, чуйна, словом “дівчина-ангел”. Має дуже насичену позакласну діяльність, комунікабельна, у неї багато друзів, любить подорожувати.  Є активною учасницею спільноти “Марійська дружина” при Крехівському монастирі. Також школярка є членом спілки аніматорів, дуже любить  дітей, тому свою майбутню професію планує пов’язати  з педагогічною діяльністю, можливо унаслідує свою бабусю і стане логопедом. Дуже любить уроки світової та української літератури, читає різні книжки, зокрема, захоплюється творчістю сучасної української письменниці  Ірен Роздобудько. Свій вільний час проводить зі сім’єю  або зі своїми найкращими друзями.

 Друге місце зайняла Діана Іньшина (крайня справа) зі своїм твором «Особливий Святий Вечір». Вона дуже цікава і привітна дівчина, своє дитинство провела у Львові, проте зараз навчається в 9 класі Зашківської ЗОШ. Школярка бере активну участь у громадській діяльності своєї місцевості і школи, добре навчається, особливо подобаються гуманітарні науки. В майбутньому мріє здобути освіту стоматолога та журналіста. У вільний час любить читати різноманітні книжки, особливо шедеври світової літератури, серед яких найбільше подобається книга Артура Конана Дойла “Пригоди  Шерлока  Холмса та доктора Ватсона”. Улюбленим заняттям Діани є гра на фортепіано. Діана чудово декламує вірші на різноманітних конкурсах. Також  любить домашніх тварин, має свою улюбленицю-красуню собачку Ассоль.

А переможним твором, став допис Христини Милькус  (на світлині на першій стор. — у центрі) “Чи то мені ввижається, чи свято наближається?!”. Кілька слів про себе: народилась і проживаю в чарівному мальовничому куточку Жовківщини — в селі Думичі, навчаюся в 11 класі Замківської ЗОШ. Із дитинства мене оточували позитивні  і добрі люди, мої друзі, однокласники, вчителі, родина. Життя людині дається лише один раз і потрібно прожити його якнайкраще. Саме тому намагаюся всебічно розвиватися, цікавлюся різними дисциплінами в школі. Мені давно подобається грати на гітарі і цього навчального року закінчую Рава-Руську ДМШ.  Прагну дізнаватися щось нове та цікаве, багато читаю художньої літератури. Неодноразово брала участь і перемагала у  різноманітних конкурсах та олімпіадах. У вільний від навчання час люблю малювати та створюю картини з яєчної мозаїки. В майбутньому планую вивчити кілька іноземних мов і відвідати різні куточки світу.

Урочисте нагородження було проведено у редакції газети “Відродження”, переможців нагороджено грошовими призами  у розмірі 300, 200 і 100 гривень відповідно та дипломами.

Надзвичайно приємно було отримати вітання та призи із рук самого редактора Євгена Вегери. Євген Миронович тепло та щиро вітав нас із творчою звитягою, зичив нових успіхів у літературній діяльності. Овації колективу редакції під спалах фотокамери направду справили незабутні враження і запам`ятаються на все життя. Хтозна, може комусь із нас доведеться мати справу із журналістикою, і тоді мимохідь згадається зустріч у місці, де твориться наша районка.

Про непрості та нелегкі журналістські будні, виробничий процес розповів заступник редактора Ярослав Глутковський. Ярослав Михайлович повів нас у цікавий газетярський екскурс, зупинився на найбільш важливих аспектах техніки оформлення видання, інших виробничих моментах.

 А потім нас пригощали чаєм та солодощами, у дружньому колі зав`язалася невимушена розмова, де була змога як розповісти про себе, так і почути фахівців газетярської справи. Зустріч затяглася, і справді не хотілося покидати цей творчий дружній редакційний колектив.

Приносимо слова вдячності за конкурс, за можливість проявити свої творчі здібності, які були матеріально підтверджені, за набутий досвід, за теплий і гостинний прийом, за чудову змогу стати частинкою згуртованого колективу.

Переможниці цього творчого конкурсу зібралися з різновіддалених, по-своєму чарівних і загадкових сіл нашого рідного району. Кожна дівчина гідно представила свою школу у цьому конкурсі. Перемога дівчатам далася нелегко, бо загальновідомо, що успіх – це наслідок наполегливої праці в поєднанні з талантом.

 

Христина  МИЛЬКУС.

Від редакції. Гадаємо, мету конкурсу цілком реалізовано. Було виявлено творчо обдаровану учнівську молодь, розкрито їхній талант і сформульовано почуття поваги до звичаїв рідного краю у підростаючого покоління. Ми і надалі вдаватимемося до такої практики. Наступний конкурс — вже не за горами.