Головна Герої Вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні – Анатолія Жаловаги

Вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні – Анатолія Жаловаги

241
0

13 березня у Львівському училищі фізичної  культури вшанували пам’ять випускника, активіста Євромайдану, Героя Небесної Сотні та Героя України, нашого земляка Анатолія  Жаловаги, відкривши  на його честь меморіальну дошку.

Цей день вибрали невипадково, адже саме цього дня Анатолію виповнилося б 35 років. Однак не судилося: 20 лютого 2014 року у Києві, на вул. Інституцькій, у нього влучила куля й обірвала життя.

Незважаючи на дощ, на мітинг-реквієм прийшло чимало небайдужих.

Меморіальну дошку Анатолію Жаловазі відкрили батько Героя Григорій Жаловага та директор училища Степан Родак. Отець Любомир із церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці здійснив чин освячення.

Багато щирих та теплих слів лунало про Анатолія.

Директор училища Степан Родак розповів, що Анатолій навчався на відділенні гандболу в групі тренера Володимира Шаніна. Після закінчення училища продовжив навчання у Львівському державному університеті фізичної культури. Був кандидатом у майстри спорту. Пригадав директор і подальший життєвий шлях Анатолія, який так рано та трагічно завершився.

Із теплотою згадували Героя його класний керівник, вчитель біології Валентина Горбунова та однокласниця Ірина Цибульчак.

Тато Анатолія, Григорій Жаловага, висловив подяку колективу училища: «Нам, як батькам, дуже приємна ваша увага, пам’ять  про нашого сина, а також  бажання і стремління бути щирими українцями, людьми,  які завжди пам’ятають своїх Героїв».

Усі присутні зі сльозами на очах дякували Григорію та Ларисі Жаловагам за те, що виховали прекрасного сина, — Героя України, який не побоявся віддати життя за Україну, за щасливе майбутнє її народу.

Закінчився мітинг-реквієм спільною молитвою за упокій душі Анатолія.

Герої не вмирають! Пам’ять про них завжди житиме в наших серцях.

Підготувала Яніна Тарасів.