Головна Освіта У Жовківській школі проходила Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

У Жовківській школі проходила Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

427
0

У Жовківській ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. проходила Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», у якій взяли участь учні 2-11 класів (всього 62 дітей). Координатором гри була вчитель української мови та літератури Н. Б. Борюшкіна. За форматом «Соняшник» – це гра, яка передбачає різні за складністю завдання. При тім частина з них укладена в межах шкільної програми з української мови та літератури.

Діти із захопленням виконували завдання, адже вони були пізнавальними й  дуже цікавими. Кожен учень дізнався багато нового про рідну мову та  літературу. Вчителі-філологи (Н. Борюшкіна, Г. Верещак, Н. Долинська, Н. Думич)  також долучилися до цієї гри. Вони допомагали дітям і підтримували морально. Звісно, що кожен учасник був націлений на перемогу, тому всі поставилися  до завдань із особливою увагою та пильністю. Діти мали змогу проявити свої творчі здібності: скласти вірш або намалювати плакат про гру «Соняшник». Кожен учасник прийшов у вишиванці, що, звісно,  підняло патріотичність і любов до українського одягу в молодого покоління.

Тож,  можна сказати з упевненістю, що гра «Соняшник» дозволила дітям виявити не тільки свої розумові здібності, а й творчий потенціал, зміцнила патріотичність і привила любов до української мови та літератури в молоді.

Мар’яна Чепіль, учениця 9-А класу.