Головна Герої Відданий патріот – жовківчанин Дмитро Мерзлікін

Відданий патріот – жовківчанин Дмитро Мерзлікін

269
0

Війна… Ще зовсім недавно наше покоління не могло зрозуміти та осягнути значення цього слова повною мірою, ми дізнавалися про це лише з фільмів та книжок, тому я сумніваюся, що ще минулого року хтось повірив би у сувору реальність сьогодення. Зараз Україна переживає, можна сказати, найважчі та найбільш трагічні часи від дати здобуття незалежності. Усім відомо, але можливо, не кожен розуміє, що на Сході точаться бої за суверенність Батьківщини, і кожного дня хтось жертвує здоров’ям або й віддає життя, незважаючи на молодий вік. За останні місяці українські солдати і офіцери переконливо довели, що вони найкращі воїни у світі.

Одним із таких відданих патріотів є жовківчанин Дмитро Мерзлікін (про нього писала газета «Відродження» у № 45 за 30 жовтня 2014 р.). Він є кадровим офіцером, закінчив Сумське артилерійське училище, пізніше отримав звання капітана. Варто зазначити, що Дмитро є продовжувачем справжньої військової династії, адже дідусь і тато воїна служили в армії і були відданими своєму обов’язку. Офіцерська честь – поняття, яке змалечку було знайоме хлопцеві. Тому, коли постала загроза територіальній цілісності рідної землі, Дмитро, не вагаючись, пішов за покликанням виконувати обов’язок справжніх чоловіків – захищати Вітчизну.

Улітку його важко поранили під Зеленопіллям. Молодий захисник переніс багато операцій, кошти на які неодноразово збирали учні шкіл та вчителі, церковні громади, меценати, державні установи міста Жовкви та просто добрі люди, тому сім’я висловлює щиру подяку усім, хто був небайдужим до долі героя.

У Жовківській ЗОШ № 2 відбулася зустріч вчителів, учнів із випускником школи Дмитром Мерзлікіним, під час якої він поділився своїм досвідом, розповів про користь здобутих знань на уроках біології та основ здоров’я, про важливість боротьби за Батьківщину, задля її процвітаючого майбутнього та зазначив, що виконує обов’язок офіцера, дотримуючись присяги на вірність Україні.

Я вірю, що такі воїни, як Дмитро Мерзлікін, обов’язково захистять Батьківщину і виженуть ворога з нашої землі, якщо ми й надалі будемо їм допомагати. Не потрібно бути байдужими до сьогоднішніх подій, адже сила народу в його єдності. Слід продовжувати боротьбу за незалежність, бо правда на нашому боці. Слава Україні! Героям слава!

Ярина Перетятко, учениця 9-Б класу Жовківської ЗОШ № 2.