Головна Герої У Куликівському НД вібувся захід із нагоди річниці подій на Київському Майдані

У Куликівському НД вібувся захід із нагоди річниці подій на Київському Майдані

173
0

У Куликівському НД вібувся захід із нагоди відзначення річниці подій на Київському Майдані, а також зустріч із місцевими військовослужбовцями, учасниками АТО.

Цього року куликівці у глибокій скорботі  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність, віддали своє життя за Україну.

…Шини, коктейлі молота, бюст поваленого леніна, каски, маскувальні сітки створювали на сцені атмосферу подій на Майдані. Сам захід вразив різномаїттям концертної програми, а деякі номери просто до сліз зворушили глядачів. У ньому взяли участь представники художньої самодіяльності місцевого НД, учні
Куликівської школи, а також жовківський хореографічний гурт «Стиль». Під час концерту глядачі мали змогу проглядати слайди зі світлинами, що демонстрували активну участь куликівців під час Революції Гідності на Київському Майдані, а також слайди зі світлинами наших військових із зони антитерористичної операції. 

Присутні приєдналися до спільної молитви за мир і взяли участь у духовній естафеті, яка триває зараз на Львівщині. Згідно з нею образ Божої Матері, освячений єпископом Михаїлом Колтуном, передається у кожен населений пункт, у кожну школу, для того, аби згуртувати всіх людей в молитві за мир до Пресвятої Богородиці. Історично так склалося, що саме вона була покровителькою для українських козаків і для військових УПА. Сьогодні вона є покровителькою наших військовослужбовців, які відстоюють Україну на східному фронті. Тому всі глядачі могли попросити  сили, здоров’я і миру для нашої країни.

Більше того, вони мали нагоду зробити це разом із деякими куликівськими військовослужбовцями, які перебували в зоні АТО, зокрема з Юрієм Михалевичем, Петром Височанським та Володимиром Височанським. Юрій був сотником на Київському Майдані і зумів зі всіма поділитися своїми спогадами, а також «заразив» бойовим духом справжнього бійця за свою державу. А про враження із найгарячішої точки зони АТО розповів Петро Височанський, який побував у самому пеклі – біля Донецького аеропорту.

Солдатам тиснули руки куликівці, дехто посвячував їм вірші. А голова Куликівської селищної ради Лілія Бова разом із настоятелями місцевих храмів о. Романом Стецком та о. Володимиром Коткевичем подарували хлопцям посвячені ланцюжки з хрестиками. Як запевнили п. Лілія та головний організатор заходу Ірина Цюпка, тепер регулярно проводитимуться зустрічі зі солдатами, які повертатимуться із зони АТО.

Марта ПРИЙМА.