Головна Герої Вічна шана бійцям та Героям Майдану!

Вічна шана бійцям та Героям Майдану!

198
0

Багатолюдно було у Гряді біля церкви св. Парасковії в неділю, коли наш народ відзначав 23-тю річницю Незалежності України, яку грядівчани зустріли зі сльозами. Це сльози втрати за загиблими героями Майдану, бійцями, які гинуть на Сході.

Після завершення Святої літургії процесія прямувала на цвинтар до символічної могили борцям за волю України, де отець М. Підлипний відправив Панахиду. Спільна молитва церковного хору, усіх присутніх — підтвердження шани та скорботи за борцями, патріотами, воїнами УПА та Січовими стільцями, односельчанами, засланими у Сибір, закатованими у тюрмах і канцтаборах, воїнами Небесної Сотні. А далі — гіркі сльози на могилі Володимира Поповича — невинно убієнного під Зеленопіллям, що на Луганщині, де і відбулося Віче. Палкі виступи голови сільської ради  М. Василини, депутата районної ради від ВО "Свобода" О. Бобала, отця М. Підлипного, заступника директора школи Г. Микитин — це сльози гордості та зворушення за велич нашого національного духу, за високу жертовність свого односельчанина Володі Поповича.

Вкрай зворушливо звучала літературна композиція, яку, підготувала педагог-організатор Грядівської ЗОШ І-ІІ ст. Зоряна Мізерник із учнями школи.

Була згадана наша славна історія, складні буремні часи, де завжди воля здобувалася важкими втратами. Проте ще сильніше загартовується наш дух, патріотизм і любов до України.

Наш кореспондент.