Головна Освіта Відбулася виставка-огляд технічної творчості ліцеїстів Рави-Руської

Відбулася виставка-огляд технічної творчості ліцеїстів Рави-Руської

217
0

Рава-Руський професійний ліцей – це не просто навчальний заклад, де діти здобувають професію, а й справжня творча майстерня розвитку багатогранної особистості дитини.

31 березня 2014 року учні ліцею представляли свої рукотворні вироби на обласному огляді-конкурсі технічної та художньо-прикладної творчості серед професійних навчальних закладів Львівщини.

Із-поміж розмаїття експонатів, особливої уваги заслуговують численні ікони та цікаві вироби з бісеру, роботи в техніці макраме та орігамі, рослинні та казкові малюнки на склі, ілюстрації, присвячені 200-річчю від дня народження видатного українського митця Т. Г. Шевченка та оригінальні художні фотографії учнів ліцею, вишивки у різній техніці, в’язані речі. Постарались також учні, щоб презентувати майстерність із професії барменів (сервіровка столу до вечері, складання полотняних серветок),  кондитерів (сучасне оформлення тортів «Шоколадний бриз», «Лілея», «Веселий потяг», «Панночка») та продавців (декоративне пакування подарунків), вироби з металу (ковані підсвічники, підставки для квітів, саморобні пристрої для ремонту автотранспортних засобів), макети з гіпсокартону, зразки декоративної штукатурки тощо. Дуже зацікавив журі експонат учня гр. 32 Святослава Матвіїва, майбутнього слюсаря із ремонту автомобілів, компресор із пневматичним сигналом – справжнє диво технічної творчості.  Також на виставці було представлено багато різьблених виробів та столярних експонатів. Тому що в ліцеї досить ефективно працюють гуртки «Умілі руки» та  «Різьба по дереву», керівники яких В. І. Кіщак та  В. Т. Кіщак були відзначені обласним журі.

Наші учні вкотре довели, що українська земля багата талантами.

А. ЛЕНЬ,

заступник директора з НВР.