Головна Герої Високо цінуємо Вашу громадянську позицію

Високо цінуємо Вашу громадянську позицію

265
0

Тісна плідна співпраця, взаєморозуміння та взаємодопомога за роки розбудови молодої Незалежної України вже стали доброю традицією в стосунках між прикордонниками та керівниками підприємств Галичини.

Прикордонники Львівщини з мужністю та відвагою впродовж цього року виконували завдання з оборони кордонів нашої незалежної Держави. Західне регіональне управління та Львівський прикордонний загін на східних рубежах із честю несе військову службу та вірний присязі. Завдяки небайдужим співвітчизникам, таким як Ігор Мисливець, Михайло Дмитрів, Богдан Юрдига, Ігор Сільвестр, Ігор Іванюк, Михайло Старий, Ярослав Тістик, Володимир Тістик упродовж 2015 року було відремонтовано та направлено в зону АТО 5 бронетранспортерів, які врятували не одне життя.

Ми раді, що знайшлись чуйні, небайдужі, дивовижні люди, які дають можливість підвищити бойовий дух військовослужбовців та відчувати себе потрібними українському народові. Велика подяка Вам за допомогу! Завдяки Вам наші прикордонники мають можливість нести свою службу на східних рубежах країни гідно і впевнено!

Командування та весь особовий склад Львівського прикордонного загону висловлюють щиру вдячність за Вашу працю!

Високо цінуємо Ваш внесок у відновлення військової техніки загону — він реально зміцнює бойовий потенціал прикордонників на східному кордоні країни.

Із вдячністю та повагою, перший заступник начальника Львівського прикордонного загону — начальник штабу  П.Г. Шварцман.