Головна Герої Шануймо захисників своєї країни!

Шануймо захисників своєї країни!

289
0

На свято  Покрови  Пресвятої  Богородиці  вперше в нашій державі  відзначатиметься День захисника України, він стане державним святом. За словами Петра Порошенка   , «…Україна більше ніколи не відзначатиме це свято (23 лютого)  за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої!».

І це нормальна реакція на збройну агресію Росії відмовитися від радянських символів і свят, зокрема від Дня захисника Вітчизни.

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович мотивував вибір цієї дати  історичною традицією вшанування українського війська саме на Покрову. Крім того, саме 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії та День українського козацтва (Указ Президента України від 07.08.1999).

У цей святковий для всієї української громадськості день ми вшановуватимемо мужність та героїзм усіх захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції і звитяги українського народу, що сприятиме подальшому зміцненню патріотичного духу у нашому суспільстві.