Головна Коротко Акція «Година Землі — 2016 р.»

Акція «Година Землі — 2016 р.»

202
0

До Міністерства екології та природніх ресурсів України звернувся Всесвітній фонд природи з проханням  підтримати проведення в Україні 19 березня 2016 року компанії «Година Землі — 2016 р.».

Мета проведення акції — привернути увагу до проблеми зміни   клімату, а саме: вимкнути світло  на одну годину, щоб показати   необхідність об'єднаних дій  із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Ця компанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав  високу оцінку і суспільне визнання у попередні  роки. До  неї   приєдналось 7000 міст у 172  країнах із усього світу.

Такий  захід,  окрім символічного    вимкнення світла на 60 хвилин, робить наголос на необхідність  щоденних   дій  кожного  громадянина, компанії та уряду у сфері  енергоефективності збереження  навколишнього природнього середовища, ощадливого  використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату  і досягнення гармонії з природою. Це дасть  можливість кожному  громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної   екологічної ситуації.

Враховуючи зазначене вище, просимо жителів нашого регіону  підтримати ініціативу проведення   акції шляхом вимкнення світла   та  приладів о 20:30 19 березня 2016 р. на 1 годину.

О. О. Бранець,  провідний інженер, гідротехнік  відділу водних  ресурсів.