Головна Коротко Для них — усе найкраще

Для них — усе найкраще

214
0

Дітки – таке чудо! Приємно за ними спостерігати, коли вони граються. Саме у грі «Квіти життя» розвиваються та пізнають світ.
Здається, тепер усе створюється для кращого зростання дітей. Це всім відомі комп’ютери, планшети, смартфони, гаджети. Звісно, це чудово, однак улітку цих «благ цивілізації» малечі і не потрібно. Інколи для дитячого щастя та гарного настрою знадобиться лише місце для гри та друзі поруч, щоби відчути смак дитинства.

У нашому місті побудовано чимало дитячих майданчиків, проте їх ніколи не буває забагато! На них завжди багато діток та їхніх батьків, шуму та сміху, веселощів та розваг. Але не завжди вони розташовані неподалік наших будинків, і діти змушені гратися просто на вулиці, де їздять безперервно автомобілі.

Жителі нашого міста не вміють сидіти на місці та чекати, склавши руки, поки хтось їм допоможе або зробить щось замість них. Завдяки наполегливості, силами звичайних людей було  відкрито ще один ігровий майданчик для наймолодших на вул. Миколи Лисенка. На урочисту церемонію 28 серпня запросили отця Артемія із парафії Серця Христового оо. Василіян, який після благословення майданчика на вдале використання окропив освященою водою місце для ігор. На відкриття завітало чимало людей: малеча з батьками, молодь, сусіди, що допомагали з будівництвом.

Як нам розповів організатор Ігор Олексин, на спорудження майданчика не було взято ні гривні із міського бюджету. Все це створювали власноруч та на кошти сусідів. Ця справа зайняла довгих та клопітких п’ять років. "Ми починали з нуля. Купували дошки, металеві труби, самі все це зварювали та, звісно, фарбували! Результат виявився дуже хорошим. Насправді, було надзвичайно приємно, що до нас долучилося так багато людей, навіть із сусідніх  вулиць!" — наголосив Ігор Богданович.
Опісля було солодке частування, яке закінчилося приємними розмовами та обговоренням планів на майбутнє, серед яких — створення парку, що буде знаходитися теж на вул. М. Лисенка.

Наш кореспондент.