Головна Коротко Це більше, ніж обов’язок

Це більше, ніж обов’язок

222
0

Коли державу спіткала біда, наші хлопці захищають Українську незалежність і нас з вами — мусимо з розумінням віднестися до їх непростого, некомфортного в умовах війни побуту. Навіть найскромніша допомога захистить від холоду, а, можливо, і врятує життя. Ми, дякувати Богу, зараз у теплі і з продуктами, а як їм там, на передовій, в окопах чи наметах у зимову пору року?

На потреби і проблеми військових із розумінням відгукуються підприємці Жовківського промислового ринку. Вони вже неодноразово допомагали і матеріально, і товарами учасникам АТО. Нещодавно одягнули позимовому пятьох  жовківчан, яких відправили на Схід.

Разом із Надією Шуй ми перейшлись між торговими рядами й пояснили, що треба допомогти одягти хлопців, — розповіла Ірина Копцюхдиректор обслуговуючого кооперативу «Ринок Жовква». — Усі наші підприємці допомогли щиро і щедро. Ми зібрали три великих пакети теплих речейшапки, рукавиці, термобілизну, багато шкарпеток і гроші. Раді, що зігріли не лише наших земляків, а й інших хлопців, які зараз на Сході. 

Жовківські підприємці передали кошти зі свого рахунку у сумі 5 тис. грн. на лікування жовківянина Дмитра Мерзлікіна, якого було поранено в АТО. Батько Дмитра  приходив на ринок, щоб подякувати благодійникам за допомогу. За зібрані гроші  у Хмельницьку закупили ковдри і подушки, постіль для хлопців, які захищають нашу державу. Допомогу для військових передають особисто або через волонтерів.

Усі ми нині найбільше прагнемо миру, а тому допомагаємо, як можемо. З кожного по нитці — і бідному сорочка. Хай же лепта кожного допоможе нашим захисникам! Не будьмо байдужими! Це навіть більше, аніж наш обов’язок. Це наше майбутнє і майбутнє наших дітей!

Уляна Лащівська.