Головна Коротко Літо у Зіболках — чудове місце для відпочинку і розваг

Літо у Зіболках — чудове місце для відпочинку і розваг

253
0

Та почасти, по завершенні навчального року, дівчата і хлопці із-за шкільних парт пересідають за домашні столи з комп’ютерами або ж занадто багато часу й уваги приділяють планшетам чи іншим засобам зв’язку, де чимало всіляких ігор та забавок. У цій ситуації найкращий вихід — активне дозвілля у районному дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму "Росинка", де директором Лука Павлюк. Цьогоріч у першому заїзді усі принади зіболківського табірного відпочинку пізнають 197 дітей з різних куточків Жовківщини, над якими опікується три десятки осіб персоналу.

Чисте повітря соснового лісу, цікаві ігри, змагання, конкурси та вистави, які готують спільно з вихователями, до вподоби вчорашнім школярам. Тож у дітей відмінний апетит, і чотириразове харчування, де страви багаті на вітаміни і калорії, додають їм снаги, настрою і бадьорості.

Серед багаточисельної місцевої дитячої аудиторії, у зв’язку з подіями на Сході, знайшла тут пристанище луганчанка Наталія із п’ятирічним сином Іванком, які вже відчули теплу і дружню та прихильну атмосферу галицької гостинності. Дзвінке, гамірне табірне життя вирує ще від минулої суботи, та урочисте відкриття дитячого центру "Росинка" відбудеться цієї неділі. Дирекція закладу запрошує батьків та усіх бажаючих на цікаве мистецьке дійство.