Головна Коротко Медсестра з Рави-Руської посіла четверте місце Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер

Медсестра з Рави-Руської посіла четверте місце Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер

263
0

У Марії Гринчук — «Золоте Серце»

11-13 жовтня 2018 року на базі лікувально-профілактичних і медичних навчальних закладів Управління охорони здоров’я Харківської ОДА відбувся дванадцятий Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-Професіонал — 2018».

За звання найкращої медсестри країни змагалися 20 конкурсанток з усіх областей України. Для того, аби нею стати, слід було  продемонструвати  неабиякі як теоретичні, так і практичні навички. Львівщину представляла переможниця обласного конкурсу «Краща сестра медична Львівщини- 2018», наша землячка Марія Гринчук — сестра медична приймального відділення комунального некомерційного підприємства Жовківської районної ради «Рава-Руська районна лікарня». Готувала її до важливих змагань та підтримувала безпосередньо у Харкові головна медсестра рава-руського медичного закладу Лілія Кончило (на світлині вона зліва).

Конкурс відбувався у три етапи. На першому конкурсантки складали тест, у якому було сто запитань, на другому — показували практичні навички, а на третьому — демонстрували швидке і правильне накладання джгута при гострій артеріальній кровотечі. «Було і важко, і, водночас, цікаво. Запам’яталися чудова атмосфера, урочисте відкриття, теплі слова заступника голови Харківської ОДА Михайла Черняка, підтримка делегації зі Львова та допомога і вболівання подруги-колеги Лілії Кончило. Ми показали все, що знали, і шкода, що зовсім трішки не вистачило, щоб потрапити у призову трійку», — поділилася враженнями равчанка.

У Всеукраїнському конкурсі Марія Гринчук стала лауреатом конкурсу, посівши четверте місце, і одержала почесну відзнаку Асоціації медсестер України — «Золоте Серце». Чудовий результат!

Тарас НЕВГАМОВНИЙ