Головна Коротко Медичну допомогу нададуть завжди

Медичну допомогу нададуть завжди

381
0

Ще на початку року на сторінках газети ми порушували питання закриття у Жовківській поліклініці долікарського кабінету, де людям було зручно, швидко і надійно промоніторити своє здоров’я. Кожен пацієнт мав змогу на першому поверсі медзакладу виміряти артеріальний тиск, температуру тіла, коли почувався недобре. Така медична допомога особливо вагома для людей старшого віку.

Колишя завідувачка Жовківської поліклініки Олеся Бура ще у березні запевнила, що кабінет долікарської допомоги перенесено в інше приміщення, і там проводиться ремонт. Проте відвідувачі так і не змогли скористатися його послугами. Нововідведений кабінет або пустував, або ж був зачиненим.
Тепер ми знову із даним запитанням звернулися до уже нового завідувача Жовківської поліклініки Ореста Бакума, бо ж читачі все очікують, коли ж запрацює такий кабінет. “Із реорганізацією поліклінічного відділення, у зв’язку з медичною реформою, з 1 січня 2018 року будуть вивільнені деякі приміщення, і роботу долікарського кабінету буде відновлено. Інвентар (ростомір, вага) збережено і надалі використовуватиметься.
Якщо людина погано почувається, то найперше нехай звернеться у реєстратуру поліклініки. Реєстратор скерує до лікаря або ж у разі важкого стану хворого викличе медика на перший поверх. Невідкладну медичну допомогу нададуть у 202, 215 кабінетах або ж у денному стаціонарі поліклінічного відділення”, — повідомив він нам.

Від редакції. До нового року залишилося не так уже багато. Поки що пацієнтам залишається очікувати. А в разі невідкладного стану звертатися за допомогою у реєстратуру на першому поверсі поліклініки. Артеріальний тиск нині можна виміряти у будь-якій аптеці, яких, до речі, багато.

Уляна ГОЛОВЕНЬКО.