Головна Коротко Місцеві вибори цьогоріч відбувалися за абсолютно новою системою

Місцеві вибори цьогоріч відбувалися за абсолютно новою системою

171
0

Місцеві вибори цьогоріч відбувалися за абсолютно новою системою, яка в Україні раніше ніколи не застосовувалася.               

І ось громадяни визначилися.  Хтось задоволений, хтось ні. Переважна більшість не очікувала такого результату.

Як завше, народний часопис Жовківщини подає репортажі з місць волевиявлення  з дільничних комісій. 

Цьогоріч мені пощастило працювати  в міській виборчій комісії.  Усі результати волевиявлення з п’яти жовківських дільничних комісій голови звозили до МВК. Хочеться відмітити декілька моментів, які закарбувалися.

Нашій комісії довелось дуже довго очікувати привіз результатів народного волевиявлення дільничними комісіями. Що не кажіть, але ці вибори були дуже складними, насамперед через непоінформованість. Мабуть, це вплинуло і на результат голосування. На дільницях, які розташовані у приміщеннях школи мистецтв і Жовківській ЗОШ № 1, головами комісій були уже досвідчені люди. Вони не вперше засідали на виборах. А в Жовківській ЗОШ № 3 вперше та ще й за таких складних виборів головою була молода дівчина. Попри це, вона справилася з усім напрочуд швидко і добре. Можна сказати, без помилок. Усі протоколи  були правильно оформлені, пакети з бюлетенями акуратно запаковані. Це нашу команду подивувало. А що «старі кадри»? Не в образу сказано, але у  протоколах – помилки. Пакети не запаковані. Неакуратність, якась байдужість. Я розумію: дуже виснажливо дві доби не спати. Але…

Та все ж, попри усі нюанси та перипетії, народ сказав своє слово. Надіємося, наші обранці працюватимуть на благо народу.

Хочеться підкреслити належну роботу  міської комісії: голови Євгена Костюка та помічників – заступника Ірини Бабій і секретаря Віталії Купецької, а також усіх членів. Вони справно та належно виконували покладені на них функції. Допомагали як могли. Реагували на усі зауваження та пропозиції. З такою командою  працювати – одне задоволення.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.