Головна Коротко У Магерові відбулось подвійне свято: місцевий празник і голосування

У Магерові відбулось подвійне свято: місцевий празник і голосування

388
0

Ясний осінній день, неділя. Проте – не звичайний. Сьогодні  наші співвітчизники метушаться на виборчих дільницях, голосують. Україна чекає вибору.

У Магерові сьогодні подвійне свято: місцевий празник і голосування. Кожен магерівчанин з хвилюванням очікує результатів виборів. Виборча дільниця також не пустує. Цілий час туди заходять люди. Сама ж дільниця цього року розташована у приміщенні школи. Приємно бачити, голосують і молодь, і пенсіонери. Сама процедура виборів досить організована, немає штовханини та конфліктів. Атмосфера, загалом, досить урочиста. Виборці у хорошому настрої спілкуються між собою за межами дільниці, діляться своїми враженнями від голосування.

Детальніше про настрої та очікування виборців дізнаємось у директора Магерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ірини Іванівни Ролько.

— Ірино Іванівно, які настрої серед виборців?

— Настрої серед виборців, звичайно, різняться, так, як і їхні думки та погляди. Відчувається також тривога, бо буває таке, що ми вибираємо, розраховуємо на покращення, а нас, виборців, чомусь забувають та обманюють. Але тішить те, що більшість нашого населення є людьми свідомими, розумними, серйозними та відповідальними. А тривожним  настрій є через  те, що кожен боїться розчаруватися у своєму виборі. Ми можемо схибити, бо, як каже українська приказка,  «не помиляється той, хто нічого не робить».  Проте наш український, «бунтарський» дух, який прокинувся, підкреслив, що не варто з нами жартувати. Якщо народ довірив комусь долю свого селища, району, області і й України в цілому, то нехай буде добре всім, а згодом і тим, хто це добро нам гарантує. Отже, перед тим, як проголосувати, ще раз раджу добре обдумати і зважити свій вибір.

— А особисто ви за кого голосували?

— Звичайно, голосували за тих людей, над кандидатурами яких роздумували довгий час. Кандидати обіцяють багато чого доброго. Я вважаю, що зроблений мною вибір не підведе  мешканців селища в цілому.

— Дуже багато є різних відгуків про роботу селищної ради. Як ви її оцінюєте? Чи ввели б якісь корективи?

— Як вчитель у школі, я можу оцінити роботу селищної ради попереднього скликання на достатньому рівні. Вони працювали як могли, старались. Були  також різні ситуації, які вирішувались належним чином.  У такий  важкий час дуже нелегко чогось досягти.  Але повторююсь, працювали, як могли, зробили, що могли. Щодо корективів, то основною порадою, навіть  вимогою, буде те, щоб обрані прислухались до думки виборців, виконували обіцяне, щоб їхні дії спрямовувались для благополуччя жителів Магерова.

— Які проблеми селища повинні бути вирішені в першу чергу?

— У нашому селищі є проблема, яка зустрічається і в більшості населених пунктів області. Це болюче питання доріг. Вони ремонтуються або в дощ, або перед виборами. Тому ця проблема має бути вирішеною в першу чергу. Але  хорошим є й те, що на сьогоднішній день у Магерові добре освітлена центральна вулиця Жовківська, яка переходить у вул. Л. Мартовича. До речі,  більшість бічних вулиць також мають бути освітленими, бо там також ходять люди. Крім цього, є ще над чим працювати. Це —  екологічна проблема. У нас мальовничі краєвиди, ліси. Проте шкода, що вони засмічуються.

— Дякую вам за змістовні відповіді, надіємось також, що наші обранці до них прислухаються.

Про саму  процедуру виборів згодом ми запитали у голови виборчої комісії Наталії Степанівни Грибан. За її словами, все пройшло організовано, цивілізовано, не було казусів та інцидентів, комісія справлялась із роботою, а виборці дисципліни не порушували. Явка виборців була досить високою. Отже, вибори в Магерові відбулись. Чекаємо продуктивної праці від наших обранців.

Алла ВОЙТОВИЧ.