Головна Коротко На Львівщині вшанували героїв-афганців

На Львівщині вшанували героїв-афганців

328
0

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, біля пам’ятника «Синам Жовківщини полеглим на афганській землі» зібралися воїни-афганці, очільники району, громадськість, щоб вшанувати полеглих воїнів-афганців та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Отець Терентій відслужив панахиду за померлими воїнами. Голова Жовківської РДА Надія Щур та голова Жовківської районної ради Роман Горбань поклали квіти до пам’ятника афганцям. До присутніх звернувся голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Кіцілінський.

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів та заспівали Гімн України. Нехай вічною буде пам’ять про тих, хто загинув, і нехай Господь дарує мир у такий непростий для України час.

Після завершення заходу ветерани бойових дій поїхали у м. Львів, де відбулося освячення військового храму Стрітення Господнього. Його звели у пам’ять про українців, загиблих в Афганістані та на Донбасі, а також у пам’ять про полеглих активістів Революції Гідності. Будівництво церкви ініціювали ветерани-афганці Львівщини.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.