Головна Економіка На Жовківщині відбулася зустріч керівництва району щодо створення нових робочих місць

На Жовківщині відбулася зустріч керівництва району щодо створення нових робочих місць

405
0
зустріч в Кунині на Жовківщині
зустріч в Кунині на Жовківщині

«Легалізація зайнятості населення та створення нових робочих місць – саме під такою назвою відбулась зустріч за “круглим столом” у селі Кунин на Жовківщині.

У заході взяли участь сільський голова , керівники та фахівці  Жовківської РДА, Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, Управління Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, Управління праці , керівники,  та бухгалтери   підприємств, приватні підприємці.

Проблемою сьогодення є легалізація трудових відносин та заробітної плати, адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту.

Тому надважливо повернути втрачені ресурси в економіку району, що дасть можливість збільшити доходи громадян та сприятиме наповненню бюджетів місцевих громад, зокрема скарбниці села Кунин.

Учасники зустрічі говорили про зміни у трудовому законодавстві, недопущення порушень трудового законодавства, про штрафні санкції, що застосовуються до порушників,  та про порядок повідомлення фіскальних органів про прийняття працівників на роботу.

Наприкінці зустрічі  присутні обмінялися думками та пропозиціями  щодо взаємного розуміння та співпраці  .